خبر

تقدير وزير محترم نيرو از خدمتگزاران صنعت آب و برق
1395/12/09
جناب آقاي مهندس چيت چيان،وزير محترم نيرو،طي پيامي مراتب تشکر و قدرداني از پرسنل و خدمت گزاران صنعت آب و برق در رفع مشکلات اخير ،خصوصا خوزستان ، ابراز داشتند و از خداوند توفيق خدمت رساني بيشتر براي مردم شريف ايران اسلامي خواستار شدند.
متن نامه ايشان به شرح زير است: 

همکاران گرامي صنعت آب و برق
در هفته هاي اخير به دليل حوادث طبيعي، شاهد بروز مشکلاتي در خدمت رساني مستمر و به موقع به برخي از هموطنان عزيز به خصوص در استانهاي خوزستان ، گيلان ، فارس، هرمزگان، بوشهر، کرمان، همدان، کرمانشاه، لرستان  و مرکزي بوديم که بارزترين نمود آن اختلال در شبکه برق رساني و متعاقب آن ايجاد مشکل در تامين آب در استان خوزستان بود.
البته تلاش شبانه روزي شما همکاران خدوم صنعت در عرصه هاي مختلف ، زمينه رفع مشکل و ارائه خدمت رساني مجدد را با سرعت فراهم نمود.
اينجانب ضمن ابلاغ پيام تشکر و قدرداني رياست محترم جمهور و هيات محترم دولت به شما همکاران خستگي ناپذير، به عنوان عضوي از خانواده صنعت آب و برق، مراتب تشکر و قدرداني خود را از زحمات بي شائبه و تلاش هاي فداکارانه يکايک شما عزيزان اعلام مي دارم و از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را براي خدمت به مردم شريف ايران اسلامي خواستارم.
همچنين از مردم شريف، صبور و فهيم استان هاي آسيب ديده از اين حوادث به خصوص استان قهرمان پرور خوزستان که با متانت و درک بالاي خود شرايط موجود را درک کردند و خدمتگزاران خود را در وزارت نيرو ياري رساندند سپاسگزارم.
 
                                                                        حميد چيت چيان